Ako sa hrá Far Cry 6 na zostave s minimálnou požadovanou konfiguráciou?

Mnohý z vás práve zachraňujú ostrov proti zloduchovy menom Antón Castillo a popritom možno stíhate aj nejaké kohútie zápasy. Videá z novinky od Ubisoftu sú všade, kde sa pozriete, a youtuber RandomGaminginHD as pozrel na oficiálne minimálne požiadavky a ako na nich hra šlape.

Požiadavky sú nasledovné : Intel Core I5 4460, GTX 960 4GB, 8 GB DDR3, 240 GB SSD – ak nakúpite použité komponenty a podarí sa vám zohnať grafickú kartu, táto zostava by mala vyjsť okolo 300 EUR.

Ako tento stroj zvláda Far Cry 6 ? Na 1080p rozlíšení a stredných nastaveniach hra dáva priemerne 42 FPS. Dokonca na vysokých nastaveniach pri 1080p hra dáva priemerne 35 FPS. Čo ak chcete hrať na 60 FPS ? Hra podporuje AMD FSR, čo je skvelá funkcia, ktorá používa špičkové technológie , ktoré vám pomôžu zvýšiť rýchlosť snímok vo vybraných tituloch a poskytnúť vysokokvalitné herné zážitky s vysokým rozlíšením bez toho, aby ste museli aktualizovať na novú grafickú kartu. Po spustení tejto funkcie hra dáva na vysokých nastaveniach priemerne 49 FPS, na stredných 57 FPS a na nízkych 64 FPS. Takže hru si viete užiť aj na zostave, ktorá vám nemusí spraviť dieru do peňaženky.

Average rating 0 / 5. 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *