Hry, ktoré prinesú Hallweenske eventy plné horroru (nie tak úplne)

Máme tu Spooktober, takže herný vývojári v plnom prúde pridávajú Halloweenske skiny, eventy, odmeny atď a tu je malý prehľad hier, kde na ne narazíte.

  1. Call of Duty Warzone a Black Ops Cold War

Activision zatiaľ k eventu veľa info nedalo, ale vieme to, že začne 19. Októbra a bude obsahovať nové režimy s obmedzeným časom, odmeny a ďalšie. Zdá sa, že sa dozvieme viac 18. októbra, deň pred zverejnením udalosti.

2. Rainbow Six Siege Doktor’s Curse

Doktor’s Curse je 5v5 režim v štýle hry na schovávačku, ktorý sa odohráva v strašidelnej verzii mapy zábavného parku s tematikou Frankensteina .Rovnako ako už v minulosti, jeden tím prevezme úlohu útočiacich Exterminátorov, zatiaľ čo druhý hrá za príšery (Monsters). Cieľom Exterminators je zlikvidovať všetky Monsters, , zatiaľ čo Monsters musia buď Exterminátorov poraziť, alebo jednoducho zostať nažive do konca. Event začal 12. Októbra a potrvá do 2. Novembra.

3. Destiny 2 Festival of the Lost

Tento festival bude trvať od 12. Októbra do 2. Novembra. Hráči môžu navštíviť trio Haunted sectors(strašidelné sektory, oblasti). Budete tiež čeliť strašidelným nepriateľom Headless One, ktorí majú žiariace tekvicové hlavy. Pozitívom je, že hráči budú môcť získať novú legendárnu pušku Jurassic Green Pulse a ďalšie itemy do hry.

4. Overwatch Halloween Terror

Event taktiež potrvá od 12. Októbra do 2. Novembra. Opäť prináša JUNKENSTEIN’S REVENGE, kde sa spojíte s ďalšími tromi hráčmi a budete konftrontovať mnohé hrôzai, vrátane Junkensteina a jeho bezduchej hordy Zomnic, Monstra, tajomného Summonera, krvilačného Reapera a čarodejnice z divočiny. Môžete si odomknúť rôzne skiny a viac.

5. Apex Legends Monsters Within

Ďalší event od 12. Októbra do 2. Novembra. Nebude chýbať unikátny battle royal, strašidelné skiny a zbrane.

6. Team Fortress 2

Team Fortress 2 sa už niekoľko rokov počas Halloweenu mení na Scream Fortress. Môžete získať halloweenske skiny, bojovať so strašidelnými príšerami a hrať na halloweenskych mapách.

7. Minecraft Dungeons: Spookier Fall

Počas tohto eventu budú hráči riešiť strašidelné sezónne skúšky a získavať exkluzívne odmeny, ako napríklad Cackling Broom, Phantom Bow a strašidelný Gourdianov set brnení.

8. Animal Crossing: New Horizons

K dispozicií sú halloweenske kostými, tekvice atď a Halloween vyvrcholí 31. Októbra veľkým eventom, počas neho začne byť atmosféra strašidelná, pretože dedinčania si oblečú zábavné a strašidelné kostýmy na trick-or-treat, a Jack the Pumpkin Czar, nech je to ktokoľvek, príde na špeciálnu návštevu.

Average rating 0 / 5. 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *