Epic Games rozdáva 10 EUR na nákup hry, ako nato ?

Epic je známy rozdávaním hier a kedže so Steamom bojovať asi nieje žiadna zábava, nemá moc na výber. Tentokrát to skúša kupónom na 10 EUR, za ktorý si môžete kúpiť na ich obchode hru. Sú tam pravdaže obmedzenia. Čo si teda môžete kúpiť? Akúkoľvek plnú hra v obchode Epic Games Store s cenou od 14,99 EUR a vyššou. Kupóny nefungujú pri predobjednávkach, doplnkoch, virtuálnej mene ani pri nákupoch v hre.

Ako kupón získať?

Stačí sa vám upísať spamu…ehm…emailom od Epicu. Ak ste už prihlásený na odber, kupón dostanete do emialu automaticky. Ak nie, prihláste sa do Epicu, či už cez ich klienta alebo na stránke. Chodte do nastavení účtu (account settings), tam nájdite nastavenia komunikácie (communications) a pod Email Prihlásenie/Odhlásenie na odber (Subrscribe/Unsubscribe) zaškrtnite áno, tak ako dole na obrázku.

Kupón vám automaticky príde na email, možno za minútu, maximálne za 24 hodín. 10 EUR sa môže zdať málo, kedže hry stoja aj 60+ ale EPIC chystá veľký Halloweensky výpredaj, kde budú na hry zľavy až vo výške 75%. Výpredaj začína 18. Októbra, takže sa určite s nákupom oplatí počkať.

Average rating 0 / 5. 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *