Bližší pohľad na kampaň a zombíkov v Call of Duty: Vanguard

Nové Call of Duty prichádza už 5. Novembra a nebudú chýbať nemŕtvy či príbehová kampaň a masívny multiplayer.

Zombíci

Pripravte sa čeliť novému druhu zla, spojte sa s novými spojencami a stretnite sa s hrôzostrašnými novými nepriateľmi v hernom zážitku, vďaka ktorému sa k zábave dostanete rýchlejšie, a to všetko zabalené v úplne novej dimenzii zombie, akú ste nikdy predtým nezažili.

V hre Call of Duty: Vanguard predstavuje Treyarch zážitok zo Zombies, ktorý nadväzuje na vesmír Dark Aether predstavený v hre Black Ops Cold War, v prvom crossoveri značky Call of Duty , ktorý poskytuje kontinuitu z hľadiska lore a zároveň inovácie v jadre herného cyklu.

Celé sa to začalo otvorením brány Dark Aether v Projekte Endstation. Nacistický experiment dopadol katastrofálne zle, pričom prerazil dieru cez dimenzionálnu „stenu“.

Teraz budete uviaznutý na zasneženom cintoríne Stalingradu, ktorý drží v rukách temná mágia Kortifex the Deathless, ​​jednej z piatich entít Dark Aether spojených so smrteľníkmi prostredníctvom ich nadpozemských artefaktov. Ďalší štyria – Saraxis the Shadow, Norticus the Conqueror, Inviktor the Destroyer, and Bellekar the Warlock – sú v vzbure proti Kortifexu a teraz sú tam, aby vám pomohli poraziť a jeho a Von List, ktorý je dôstojník veliaci práporu Die Wahrheit pri hľadaní mystických starožitností, aby pomohol zvrátiť priebeh vojny v prospech nacistov.

Príbehová kampaň: Vzostup špeciálnych síl

V kampani vás Sledgehammer Games zavedie do epických bitiek, ktoré menia históriu, na viacerých frontoch a na ktoré sa pozeráte očami piatich bežných vojakov, ktorí sa stanú hrdinami . Príbeh Vanguardu je v konečnom dôsledku o vzniku pôvodnej špeciálnej jednotky, ktorú týchto päť vojakov tvorí – Task Force One – a o zastavení spiknutia, ktoré by mohlo byť hybnou silou oživenia nacistov.

Average rating 0 / 5. 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *