Vyzerá, že GTA: The Trilogy: The Definitve Edition je jeden veľký fail

Mnoho, mnoho hráčov sa tešilo, že si zahrajú staré klasiky v novom šate. Veľa z nás s GTA hrami vyrastalo a nostalgia je s nimi silná. To, čo ale The Definitive Edition za 60 EUR ponúka sklamalo obrovské množstvo fanušíkov. Od grafiky, cez zvuk po prepady snímkov. Rockstar Games nechali hru prepracovať Grove Street Games, ktorí mali na svedomí mobilné porty GTA hier. Vyzerá, že táto firma nebola na svoju úlohu dostatočne skúsená.

Bolo zvláštne, že aj niekoľko dní pred vydaním trilógie sme nedostali žiadne poriadne gameplay traileri. Už je všetkým zrejmé, prečo to tak bolo. Pozrite si zopár „šmakoviek“ z trilógie :

Okrem týchto „krások“ sa vraj hra prepadá aj pod 20 FPS na grafických kartách, ktoré rozbehnú najnovšie hry na najvyšších detailoch.

Čo je však vrchol, aj keď ste za hru zaplatili 60 EUR, momentálne si ju nezahráte. Hru totiž stiahli vraj z dôvodu, že v súboroch hry boli stále zahrnuté skladby, na ktoré už Rockstar Games nemali licenciu a tiež tam mala byť kontroverzná Hot Coffee mini-hra. Kedy bude GTA: The Trilogy: The Definitve Edition späť online? Nikto nevie. Hráči chcú svoje peniaze naspäť už teraz, ale odozva od Rockstar Games neprichádza. Tento remaster vyzerá ako jeden obrovský money-grab a štúdio , ktoré má už dosť pokazenú reputáciu kvôli dojeniu GTA V Online a žiadnym novým informáciam o GTA VI si kazí imidž ešte viac.

Average rating 0 / 5. 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *