Potvrdené ! Quantic Dreams pracuje na Star Wars hre, predstavili trailer

Šepkalo sa o tom už nejakú chvíľu a dnes sa to potvrdilo na The Game Awards. Quantic Dreams, štúdio, ktoré má za sebou hry ako Detroit: Become Human, Heavy Rain či Beyond : Two Souls sa vrhlo do Star Wars vesmíru. Star Wars Eclipse™ bude akčná adventúra, rozvetvená príbehová hra s viacerými postavami zasadená do obdobia High Republic ktorá je momentálne v rannom vývoji.

Hry od Quanticu sú zamerané na silné príbehy a postavy a ani tentokrát to nebude inak. Čo nás teda čaká ? Toto hovorí oficiálny web :

Pozrite sa na galaxiu očami viacerých charizmatických hrateľných postáv, z ktorých každá má svoju vlastnú morálku, osobnosť, motiváciu a vplyv na seba a na príbeh ako taký.

S úplne novými postavami a prostrediami máte možnosť robiť rozhodnutia s následkami vďaka mnohým výsledkom v tomto hlboko rozvetvenom príbehu.

V neprebádanej časti galaxie s nikdy predtým nevidenými druhmi a neobjavenými planétami, je táto časť vonkajšieho okraja plná príležitostí – a politického napätia, ktoré by mohlo zmeniť mierovú situáciu.

K dispozicií na stianutie je zopár wallpaperov, avatarov a banerov na sociálne médiá, kliknite sem. A teraz pukance a užite si trailer.

Average rating 0 / 5. 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *